KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6947599

nr 694 7599

Blandteknik

sfignerad, 1800-tal, 45x72

Utrop:

800 kr

Såld:

950 kr

måndag 25 april 2011
kl 19:45:31