KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6947599
nr 694 7599
Blandteknik
sfignerad, 1800-tal, 45x72
Utrop:
800 kr
Såld:
950 kr
måndag 25 april 2011
kl 19:45:31
900 kr
850 kr